Služby a vybavení

Parkoviště PCP

Parkoviště PCP je určeno pro Vaše obytné vozy, (motor home / camper van) a obytné přívěsy (caravan / house trailer)

Parkoviště je určeno pro vozidla, jejichž celková délka (tj. v případě obytného vozu vč. kabiny a v případě přívěsu vč. závěsného zařízení) nepřesahuje 13,5 m. Kapacita PCP je 15 parkovacích míst.

U karavanu je možnost přistavení stanové stříšky nebo využít plochy jen pro stanování. Parkovací místa jsou označena čísly.

Parkoviště je monitorováno kamerovým systémem a vjezd je zabezpečen řízenou, elektronickou bránou. Cena za obytný vůz je 400 Kč / den.

Plocha je pokryta Wifi signálem, který je zpoplatněn 100 kč / jednorázově. Elektřina a voda není zpoplatněna.

Zázemí a vybavení PCP

V areálu PCP je k dispozici sociální zařízení s WC a umyvadly. U každého parkovacího stání je k dispozici přípojkový sloupek elektrické energie a vody.

Připojovací parametry:

Elektřina: 230 V, jistič 25 A. V případě potřeby zásuvkového adaptéru se návštěvníci mohou obrátit na recepci Hotelu Purkmistr.

Voda: pitná voda, typ připojovací armatury ½“.

PCP není vybaven modulem pro likvidaci odpadů z chemických toalet a jiných odpadních zařízení!

Hotel a restaurace PURKMISTR

Hotel Purkmistr nabízí 32 komfortně vybavených pokojů o celkové kapacitě je 65 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, sejfem, TV přijímačem, minibarem a pokryty signálem Wi-Fi. K dispozici je i bezbariérový pokoj.

Restaurace a pivnice Purkmistr spojená se stejnojmenným pivovarem nabízí nevšední zážitek. Každý návštěvník má možnost seznámit se s technologií pivovaru, která pravidelně slouží k vaření vlastního piva. To je čepováno z výčepního zařízení napojeného přímo na pivovarské ležácké tanky. Pivnice umístěná v přízemí má kapacitu 80 osob.

Restaurace v 1. patře poskytuje posezení 90 osobám s možností propojení prostor s konferenčním sálem. Oba prostory v prvním patře jsou vybaveny velkoplošnou projekcí. Kuchyně nabízí tradiční české pokrmy připravované moderními technologiemi v doprovodu širokého sortimentu vlastního piva značky Purkmistr.

Pivní lázně PURKMISTR

Pivní lázně Purkmistr byly vybudovány v luxusním a přesto útulném privátním prostředí Pivovarského dvora Plzeň ve spolupráci s předním architektem. Jejich návštěvou si nejen sami rozšíříte obzory o dosud netušená využití našeho tekutého zlata, ale také můžete získat inspiraci na netradiční dárek pro někoho, komu chcete udělat radost a prospět jeho tělu i duchu.

Součástí nabídky jsou i wellness procedury a masáže. Široká nabídka procedur zaručuje možnost bohatého výběru dle přání klienta.

Bowling PURKMISTR

Stylový interiér s kamennou klenbou a historickými motivy dřevěných sudů na stěnách připomíná pivovarské sklepení. Klimatizovaný prostor je vhodný pro pořádání turnajů, firemních večírků a přátelských utkání.

Nabízíme třídráhový provázkový bowling s UV provedením a score-systémem firmy Euro Bowling. Na jedné dráze může hrát až 8 hráčů. Celková kapacita je 24 hráčů.